Zapraszamy do nowego serwisu funduszeue

Webinarium „Zakładanie działalności gospodarczej i podnoszenie kwalifikacji zawodowych z Funduszami Europejskimi”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne webinarium pn. „Zakładanie działalności gospodarczej i podnoszenie kwalifikacji zawodowych z Funduszami Europejskimi„. Webinarium odbędzie się 22 lutego 2024 r. w godz. 10:00 – 11:15 na platformie Zoom.

W programie webinarium poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • Oferta Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku.
  • Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych – projekty Powiatowych Urzędów Pracy.
  • Pożyczka na założenie działalności gospodarczej.
  • Preferencyjne pożyczki na kształcenie osób dorosłych z Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (Działanie 01.11 Europejskie pożyczki na kształcenie w ramach Priorytetu I – Umiejętności).

 

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest wypełnienie do dnia 21 lutego 2024 r. formularza zgłoszeniowego „Weź udział” i potwierdzenie linkiem aktywacyjnym przesłanym na adres e-mail osoby zgłaszającej się. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (22 lutego 2024 r.).

 

Aby wziąć udział w webinarium należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

 

Organizator webinarium:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku
ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
tel.: 58 326 81 47, 58 326 81 48, 58 326 81 52
e-mail: pife.gdansk@pomorskie.eu

 

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich na lata 2021-2027.

Program webinarium