Zapraszamy do nowego serwisu funduszeue

UWAGA. Pula miejsc na szkolenie została wyczerpana

Departament Programów Regionalnych zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach on-line pt. „Nowa ustawa Pzp w roku 2021. Wymagania, obowiązki i zmiany („Łatwiej, ale z dodatkowymi obowiązkami”)”.

Szkolenie on-line odbędzie się na platformie ZOOM w godz. 9:00 – 15:00 w trzech terminach tj. 23, 24 listopada oraz 10 grudnia br.
Ważne! Podczas każdego z webinarium zostanie zrealizowany ten sam program szkolenia.
Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego „Weź udział” i potwierdzenie linkiem aktywacyjnym przesłanym na adres e-mail osoby zgłaszającej się.

Ważne! Liczy się kolejność zgłoszeń. Limit osób podczas webinarium wynosi 100 uczestników. Niemożność zapisania się poprzez formularz elektroniczny oznacza wyczerpanie miejsc na szkolenia.

Aby wziąć udział w webinarium należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.
Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości na dzień przed wydarzeniem.

W programie webinarium m.in.:

  • Aktualny stan prawny – uwagi praktyczne dotyczące zamówień w aktualnym stanie prawnym.
  • Nowa ustawa PZP – podział ustawy na kluczowe części mające wpływ na przygotowanie i przeprowadzenie postępowania. Nowe kwoty progowe. Obowiązki informacyjne. Nadzór elektroniczny?
  • Zasady ustalenia wartości zamówienia. Planowanie zamówień publicznych.
  • Elektronizacja zamówienia publicznego w nowym Prawie Zamówień Publicznych. Zasady kontaktu i porozumiewania się z wykonawcami.

PROGRAM WEBINARIUM

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.
Rejestracja i udział w webinarium są jednoznaczne z wyrażeniem przez uczestnika zgody na rozpowszechnianie jego wizerunku utrwalonego podczas wydarzenia.

Udział w webinarium jest bezpłatny.