Zapraszamy do nowego serwisu funduszeue

Spotkanie informacyjne „Promocja projektów współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020”

Spotkanie informacyjne „Promocja projektów współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020”

 

Departament Programów Regionalnych zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dla beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 poświęconemu działaniom informacyjno-promocyjnym w ramach realizowanych inwestycji. Wydarzenie odbędzie się 21 marca br. w sali Polskie Niebo przy ul. Augustyńskiego 1.

 

Spotkanie dedykowane jest osobom zajmującym się szeroko pojętą promocją w ramach projektów realizowanych z programu regionalnego.

 

W programie spotkania:

  • Kierunki i priorytety działań informacyjnych i promocyjnych oraz katalog działań rekomendowanych do realizacji w ramach RPO na 2019 r.; promocja projektów RPO WP 2014-2020,
  • Prosty język – najważniejsze informacje,
  • Trendy w mediach,
  • Wizualizacja projektów z RPO WP 2014-2020,
  • Prawidłowe wypełnianie obowiązków informacyjno-promocyjnych dot. realizacji projektów z RPO WP 2014-2020 (plakaty, tablice itp.).

PROGRAM SPOTKANIA

Miejsce spotkania: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, ul. Augustyńskiego 1 w Gdańsku, sala Polskie Niebo.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego „Weź udział” i potwierdzenie linkiem aktywacyjnym przesłanym na adres e-mail.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać w terminie do 18 marca 2019 r.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

MATERIAŁY SZKOLENIOWE:

Kierunki i priorytety działań informacyjnych i promocyjnych oraz katalog działań rekomendowanych do realizacji w ramach RPO WP 2014-2020 na 2019 r.

Promocja projektów – Efekty działań informacyjnych i komunikacyjnych w RPO WP na lata 2014-2020 w 2018 roku oraz planowanych działań w 2019 r.

Wizualizacja projektów z RPO WP 2014-2020

Prosty język w administracji

Oznaczanie i promocja projektów dofinansowanych w ramach RPO WP na lata 2014-2020

 

Rejestracja i udział w szkoleniu są jednoznaczne z wyrażeniem przez uczestnika zgody na rozpowszechnianie jego wizerunku utrwalonego podczas wydarzenia.

Dojazd

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Adres: Augustyńskiego 1 80-810 Gdańsk

Najbliższy przystanek SKM: Stacja Gdańsk Śródmieście (około 400 metrów)

Najbliższe przystanki: URZĄD WOJEWÓDZKI/MARSZAŁKOWSKI (około 200 metrów); PRZYSTANEK MUZEUM NARODOWE (około 250 metrów).

Dojazd do przystanku liniami: URZĄD WOJEWÓDZKI/MARSZAŁKOWSKI liniami: 123,131 PRZYSTANEK MUZEUM NARODOWE liniami: 106,111

Uwaga: dostęp do przystanków URZĄD WOJEWÓDZKI/MARSZAŁKOWSKI oraz PRZYSTANEK MUZEUM NARODOWE przy pomocy przejść dla pieszych w poziomie.

Linie autobusowe obsługiwane są pojazdami niskopodłogowymi i wysokopodłogowymi.

Dostępność

Dojście do budynku: Przy wejściu nawierzchnia z kostki brukowej.

Transport samochodowy:

Dostęp do bezpłatnych miejsc parkingowych dla osób przyjeżdżających samochodami jest mocno ograniczony.

Wejście:  Podjazd dla wózków.

Dostępność sali w której odbywa się spotkanie

Schody oraz podjazd dla wózków.

Toalety dla osób o specjalnych potrzebach wynikających z niepełnosprawności.