Od 6 listopada do 17 grudnia br. Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego będzie prowadził działania informacyjne skierowane do mieszkańców Pomorza na temat korzyści wynikających z obecności w Unii Europejskiej oraz możliwości pozyskania środków na realizację projektów w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.

Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 są już dostępne! Przed nami okres nowych wyzwań, naborów wniosków i realizacji ciekawych pomysłów. Jeżeli szukasz inspiracji do realizacji projektów, zapraszamy do obserwowania naszych działań informacyjnych. W szczególności do zapoznania się z dotychczas zrealizowanymi projektami w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz informacjami o nowych naborach na dotacje unijne w nowej perspektywę unijnej na lata 2021-2027.

O Funduszach Europejskich przeczytacie i usłyszycie w specjalnie przygotowanych materiałach informacyjnych:

1. Na naszych profilach „Fundusze Europejskie dla Pomorza” na Facebooku i Instagramie

Od 6 listopada do 17 grudnia br. zapoznacie się z przykładami zrealizowanych projektów na Pomorzu oraz nowymi możliwościami w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.

2. W spotach radiowych

Od 13 listopada do 10 grudnia br. w 9 radiostacjach (Radio Eska, Radio Kaszebe, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Radio Plus, Radio Weekend, Radio RMF MAXX Pomorze, Radio RMF MAXX Trójmiasto, Radio Gdańsk) emitowane będą spoty radiowe nt. wykorzystania Funduszy Europejskich na Pomorzu.

3. W prasie

24 listopada br. w Gazecie Wyborczej, w Zawsze Pomorze, w Fakcie i Super Expressie ukażą się artykuły informujące o wykorzystaniu Funduszy Europejskich na Pomorzu.

 

Dodatkowo, informacje o tym, jak na Pomorzu korzystamy z Funduszy Europejskich znajdziecie także w naszym comiesięcznym Raporcie z realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Efekty wykorzystania środków unijnych w naszym regionie można poznać także, zaglądając do naszej Bazy Projektów zrealizowanych w ramach RPO WP 2014-2020!

 

Martyna Sawicka, Referat Informacji, Departament Programów Regionalnych