Nareszcie! Wiosna w pełni, a my nie zwalniamy tempa! Zapraszamy na 10-tą, jubileuszową edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbędzie się już niebawem, bo 12-14 maja br.

 

 

Jak co roku beneficjenci środków unijnych przygotowali dla Was masę atrakcji – na Pomorzu nie zabraknie gier terenowych, warsztatów, zwiedzania obiektów, prezentacji nowoczesnych technologii, bezpłatnych badań oraz szkoleń… Już dziś wejdźcie na stronę www.dniotwarte.eu, zaznaczcie województwo pomorskie i sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowali dla Was beneficjenci środków unijnych.

 

Ponad 560 wydarzeń w całej Polsce

Zachęcamy Was do odwiedzenia nie tylko przygotowanych atrakcji w naszym województwie, ale również na terenie całej Polski. Będziecie mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, porozmawiać z ekspertami, odwiedzić parki, muzea, zamki, ogrody botaniczne, uczestniczyć w festynach, grach terenowych i zawodach sportowych na świeżym powietrzu. A dla wytrwałych: koncerty i imprezy w plenerze! Projektodawcy przygotowali wiele konkursów i quizów oraz atrakcyjne nagrody dla zwycięzców!

 

Atrakcje na wyciągnięcie ręki

Wszystkie tegoroczne wydarzenia znajdziecie na stronie dniotwarte.eu – wyszukiwarka pokaże Wam atrakcje, które odbędą się w dniach 12-14 maja br. Możecie też wyszukać atrakcje poprzez kategorie tematyczne. Bez względu na to jaki filtr zastosujecie zobaczycie jak wiele będzie się działo w Waszej okolicy. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Pomorskie w Unii na Facebooku i Instagramie

Polubcie nasze funpage na Facebooku i Instagramie i śledźcie na bieżąco jakie atrakcje przygotowali dla Was nasi beneficjenci Funduszy Europejskich na Pomorzu.

 

Pamiętajcie: 12-14 maja 2023 r.! Nie może Was zabraknąć podczas największego wydarzenia Funduszy Europejskich w Polsce! Razem świętujmy 19 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej!

Martyna Sawicka

Referat informacji DPR