Samorząd województwa pomorskiego realizuje Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, unijny Program, dzięki któremu życie konkretnych osób zmienia się na lepsze. Od 16 września br. trwa kampania informacyjna dotycząca korzyści dla mieszkańców, jakie wynikają z realizacji RPO WP 2014-2020.

 

 

Możliwość pozyskania środków unijnych na inwestycje, dotacji „na start” lub skorzystania z nowoczesnego sprzętu medycznego czy szkolenia, dzięki którym można podnieść swoje kwalifikacje zawodowe – to często moment przełomowy w życiu mieszkańców województwa pomorskiego. Tak też jest w historiach bohaterów naszej kampanii:

  • Firma ze Skrzeszewa jest cenionym na świecie producentem karmy dla psów. Swój sukces zawdzięcza kompleksowej opiece w zakresie rozwoju eksportu otrzymanej w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy”.
  • System teleopieki stworzony dzięki środkom unijnym, pozwolił panu Gerardowi z Łączyna wezwać pomoc w momencie zasłabnięcia i uratował mu życie. System jest częścią projektu „Nestor” obejmującego wsparciem osoby starsze z powiatu kartuskiego.

Zobacz wszystkie spoty filmowe zrealizowane w ramach kampanii! 

 

 

Kampania już trwa. Będzie o nas głośno

Od 16 września br. trwa kampania informacyjna dotycząca korzyści dla mieszkańców, jakie wynikają z realizacji przez samorząd województwa pomorskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. To unijny program realizowany na terenie Pomorza, który wdrażany jest przez samorząd województwa pomorskiego. Obecnie dzięki środkom z RPO WP 2014-2020 realizowane są aż 1 673 projekty o łącznej wartości ponad 10,1 mld zł.

Dzięki kampanii poznasz projekty, które są realizowane w Twoim regionie, mieście czy dzielnicy oraz przykłady osób, które skorzystały ze wsparcia. Z pewnością także i Ty korzystasz z efektów Funduszy Europejskich na co dzień – choć często nie zdajesz sobie z tego sprawy.

 

 

Poza obejrzeniem historii osób, które skorzystały dzięki Funduszom Europejskim, zachęcamy również do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym #Realnerealizacje

By zdobyć nagrodę wystarczy zrobić zdjęcie projektowi zrealizowanemu dzięki Funduszom Europejskim! Nagrody to m.in.: Monitor LG, Laptop 2w1, Słuchawki JBL, Kamera sportowa MANTA.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na naszym profilu na Facebooku (PomorskiewUnii)

Kampania #Realnerealizacje w radiu

Od 30 września do 6 grudnia br. w 8 radiostacjach (Radio Gdańsk, Radio Eska, Radio Plus, Radio Kaszebe, Radio Złote Przeboje, Radio Weekend, Radio RMF MAXX Pomorze, Radio RMF MAXX Trójmiasto) emitowane są spoty kampanii #Realnarealizacje. 5 różnych spotów radiowych emitowanych jest 2 razy dziennie, od poniedziałku do piątku, w każdej z powyższych stacji radiowych, co łącznie daje 768 emisji (po 96 w każdej radiostacji).

Posłuchaj spotów:

Spot 1 #Realnerealizacje

Spot 2 #Realnerealizacje

Spot 3 #Realnerealizacje

Spot 4 #Realnerealizacje

Spot 5 #Realnerealizacje

Kampania #Realnerealizacje w PKM

Od 27 września 2019 r. na ekranach pociągach w PKM emitowanych jest 5 grafik w formie slideshow (reklama statyczna wyświetlana na ekranach wizyjnych PKM).

Kampania #Realnerealizacje na Instagramie i Facebooku

Można nas spotkać również w mediach społecznościowych, na naszych profilach PomorskiewUnii na Facebooku i Instagramie. Publikujemy tu informacje o ciekawych projektach w twoim regionie, mieście czy Twojej najbliższej okolicy. Ogłosiliśmy też tutaj konkurs fotograficzny z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.