Jeśli interesują Cię unijne dotacje i szukasz pracy w tym zakresie to zapewne zainteresują Cię oferty pracy do Departamentu Programów Regionalnych UMWP w Gdańsku. Obecnie prowadzimy nabór na dwa stanowiska od podinspektora do głównego specjalisty w Centrum Kompetencji – oferty nr 22/24 i 23/24.

 

 

 

Osoby zainteresowane (mile widziane osoby z niepełnosprawnościami) prosimy o składanie ofert osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Departament Organizacji 80-810 Gdańsk, ul. Okopowa 21/27, z dopiskiem: „Oferta Pracy nr 22/24 lub 23/24″ do 27 marca 2024 r. do godz. 15:45. Oferty mogą też być składane drogą elektroniczną za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) znajdującej się na platformie ePUAP (https://epuap.gov.pl/) – dokumenty elektroniczne muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem cyfrowym lub wysłane za pomocą profilu zaufanego.

Aplikuj a już wkrótce możesz dołączyć do zespołu specjalistów ds. Funduszy Europejskich i pracować przy realizacji programu regionalnego.

 

autor: Monika Grochulska